26.05.2020

Stały rozwój narzędzi i nowa strona EXEK.pl

Obsługa reklamacji i sprzedaż abonamentów parkingowych mogą być jeszcze prostsze i szybsze. Wszystko to dzięki rozwijanym przez nas narzędziom systemu EXEK. W ostatnim czasie obok popularnych na rynku rozwiązań (EXEK Mobile, EXEK Egzekucja) udoskonaliliśmy także stosunkowo nowe produkty – EXEK Reklamacje i EXEK Abonamenty.

EXEK Reklamacje to rozwiązanie, które doskonale sprawdziło się już m.in. w Bielsku-Białej, gdzie zostało wdrożone przez tamtejszy Miejski Zarząd Dróg. Nasz wygodny i przejrzysty serwis obsługi klienta pomaga odzyskiwać należności za opłaty dodatkowe. Umożliwia on szybką komunikację z kierowcami, którzy składają reklamacje i wnoszą opłaty dodatkowe przez internet.

EXEK Abonamenty to narzędzie, które ułatwia nieco inne czynności w ramach codziennego zarządzania. Dzięki wdrożeniu tego portalu internetowego zarządcy stref płatnego parkowania lub prywatnych parkingów mogą szybko i sprawnie sprzedawać abonamenty postojowe.

Powyższe narzędzia mogą być przeznaczone do zarządzania zarówno jednym parkingiem, jak również ich większą liczbą.

O zaletach narzędzi systemu EXEK można dowiedzieć się więcej, zapoznając się z nową stroną www.exek.pl lub z nowym folderem reklamowym EXEK. Zapraszamy do odwiedzin i lektury. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Wszystkie aktualności