04.05.2020

Coraz szerszy zasięg moBiLET

Ponad 150 miast w całej Polsce, usługa parkowania i komunikacji miejskiej w aplikacjach bankowych – moBiLET systematycznie poszerza swój zasięg. Oprócz parkowania w Warszawie, wśród nowych usług znalazło się w ostatnich miesiącach parkowanie w Bytomiu, Rakoniewicach, Kórniku, a także komunikacja miejska w Iławie. Nasza aplikacja z powodzeniem funkcjonuje zarówno w większych lokalizacjach, jak i w mniejszych miejscowościach. moBiLET jest też liderem rynku mobilnych płatności za bilety komunikacji miejskiej w Polsce.

Z rozwiązania tworzonego przez programistów Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. chętnie korzystają użytkownicy platform bankowych. Usługa moBiLET jest dostępna w aplikacjach bankowych: PKO Bank Polski, Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska, Santander Bank Polska.

moBiLET zyskuje coraz większą popularność również w Niemczech, a dostępna tam wersja aplikacji oferuje nawet nieco szerszy zakres funkcjonalności. Oprócz znanych w Polsce usług związanych z zakupem biletów komunikacji miejskiej i dalekobieżnej, czy wnoszeniem opłat parkingowych, niemieccy użytkownicy aplikacji moBiLET korzystają ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz wynajmu boxów rowerowych. Mogą również uiścić opłaty klimatyczne w miejscowościach turystycznych.

moBiLET pozwala wygodnie i bezpiecznie płacić za usługi i bilety telefonem: bez gotówki, bez używania parkomatu czy biletomatu.

Wszystkie aktualności