01.04.2020

Parkowanie z moBiLET w Warszawie!

Od 01.04.2020r. użytkownicy moBiLET mogą opłacić postój w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Warszawie. Nasza aplikacja została wybrana w drodze przetargu przeprowadzonego przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Umowa obowiązuje do końca 2021 roku.

moBiLET pozwala płacić za rzeczywisty czas postoju zarówno w strefach płatnego parkowania, jak i na parkingach prywatnych. W aplikacji można zakupić też bilety komunikacji miejskiej i kolejowej.

W aplikacji są dostępne różne metody płatności. Wśród dostępnych metod płatności są: konto prepaid, BLIK, karta płatnicza oraz konto grupowe.

Usługa moBiLET jest też dostępna na platformach bankowych, których klienci również mogą opłacić parkowanie w SPPN w Warszawie. Wspomniane banki to: PKO Bank Polski, Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska, Santander Bank Polska.

moBiLET jest liderem rynku mobilnych płatności za bilety komunikacji miejskiej. Od kilku lat użytkownicy chętnie kupują także bilety komunikacji miejskiej w Warszawie. Z naszej aplikacji w stolicy korzystali też już kiedyś kierowcy (do 2011 roku).

moBilET obejmuje już swoim zasięgiem ponad 150 miast w Polsce. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć na stronie www.mobilet.pl.

Wszystkie aktualności