29.11.2019

Rozwój współpracy z MZD Bielsko-Biała

Zdecydowana większość usług oferowanych przez zespół specjalistów EXEK z powodzeniem funkcjonuje już w Bielsku-Białej. W ostatnim czasie zakończyliśmy wdrożenie portalu reklamacyjnego dla tamtejszej Strefy Płatnego Parkowania.

Współpraca z Miejskim Zarządem Dróg w Bielsku-Białej rozwija się od 4 lat. Początkowo zakres współpracy obejmował wdrożenie oprogramowania windykacyjnego. Następnie stworzyliśmy i wprowadziliśmy unikalny zintegrowany system kontroli i sprzedaży biletów w SPP. Z powodzeniem funkcjonował on do czasu, gdy na bielskich ulicach pojawiły się pierwsze parkomaty (w październiku 2019r.). W obliczu zmian nasz zespół przygotował stosowne modyfikacje systemu i poszerzył go o nową usługę portalu reklamacyjnego.

Oprócz wspomnianych powyżej rozwiązań w Bielsku-Białej sprawdził się też moduł księgowy EXEK, który wdrożyliśmy dla MZD w sierpniu 2019r. Wprowadzone rozwiązanie pozwoliło zintegrować oprogramowanie do windykacji z systemami księgowymi, a także usprawnić współpracę między jednostkami Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

Wszystkie aktualności